बाम नेतृत्वको सरकारमा जान राजपा इच्छुक

काठमाडौँः बाम गठबन्धनको नेतृत्व गर्ने नेकपा एमाले र त्यसका शीर्ष नेता केपी शर्मा ओलाीलाई मधेस विरोधीका रुपमा लगातार चित्रित गर्दै आएको राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल आफ्ना माग सम्वोधन भएमा बाम नेतृत्वको सरकारमा जान तयार देखिएको छ।

हालै सम्पन्न निर्वाचनमा राष्ट्रिय दलको हैसियत प्राप्त गर्न सफल राजपाका नेता महन्थ ठाकुरले संविधान संशोधनमार्फत आफ्ना माग पूरा भएमा सरकारमा जान सक्ने बताएका छन्।

तपार्इँहरुलाई बाम गठबन्धनले सरकारमा बोलाएको हो? भन्ने प्रश्नमा उनको जवाफ थियो, ‘उहाँहरुसँग फोनमार्फत कुराकानी भएको छ। भेटमा बाँकी कुरा हुन सक्ला।’

ठाकुरले सरकारमा जानेबारे बाम गठबन्धनका कुन नेतासँग कुराकानी भएको थियो भन्नेबारे भने खुलाएनन्। ठाकुरले मंगलबार सुरु भएको अध्यक्षमण्डल र राजनीतिक समितिको बैठकमा पनि सरकारमा जाने/नजानेबारे छलफल हुने बताए। आफूहरु जनताको समान अधिकार प्राप्तिका लागि संघर्षमा रहेको र त्यो प्राप्त नभएसम्म संघर्षको अन्त्य नहुने उनको भनाइ छ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस

प्रतिक्रियाहरु
Loading...